User Coins (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Transactions
nl: Transacties

en: Date
nl: Datum

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Amount
nl: Bedrag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Balance
nl: Balans

en: Apply
nl: Toepassen

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The amount of the transaction.
nl: Het bedrag van de transactie.

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
nl: Dit veld slaat gehele getallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Levensduur in dagen': 1 => 1 dag, 7 => 1 week, 31 => 1 maand.

en: Asc
nl: Oplopend
