User CSV import (2.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Blocked
ug: توسۇش

en: About
ug: ھەققىدە
