User CSV import (2.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: User
fa: کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: About
fa: درباره

en: Welcome message for user created by the admin
fa: پیام خوش‌آمد برای کاربرانی که توسط مدیر ایجاد می‌شوند.

en: Welcome message when user self-registers
fa: پیام خوش‌آمد زمانی که خود کاربر ثبت نام می‌کند.

en: Account activated
fa: حساب فعال شد
