User CSV import (2.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
