User CSV Import (2.0.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: About
lt: Apie

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)
