User CSV Import (2.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
