User CSV Import (2.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Blocked
az: Blok edilib

en: About
az: Haqqında

en: Welcome (new user created by administrator)
az: Xoş gəldiniz (inzibatçı tərəfindən yaradılmış yeni istifadəçi)
