User CSV Import (2.0.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Welcome (new user created by administrator)
eu: Ongi etorri (erabiltzaile berria kudeatzaileak sortua)
