User CSV Import (2.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Roles
hr: Uloge

en: Blocked
hr: Blokiran

en: About
hr: Opis

en: Welcome (new user created by administrator)
hr: Dobrodošli (novi korisnik kojeg je napravio administrator)
