User CSV Import (2.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Active
hu: Aktív

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Blocked
hu: Zárolt

en: About
hu: Leírás

en: Welcome (new user created by administrator)
hu: Üdvözlet (ha a felhasználót az adminisztrátor hozta létre)

en: No file chosen.
hu: Nincs fájl kiválasztva.
