User CSV Import (2.0.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Active
nl: Actief

en: Roles
nl: Rollen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: About
nl: Over

en: Import users
nl: Gebruikers importeren

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)
