User CSV Import (2.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Roles
ur: رولز
