User CSV Import (2.0.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Active
gl: Activo

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: About
gl: Información

en: Welcome (new user created by administrator)
gl: Benvida (novo usuario creado polo adminstrador)
