User CSV Import (2.0.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: About
pl: O stronie

en: Import users
pl: Importuj użytkowników

en: Welcome (new user created by administrator)
pl: Witaj (nowy użytkownik został utworzony przez administratora)
