User CSV import (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Blocked
cy: Wedi blocio
