User CSV import (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
