User CSV import (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Fields
he: שדות

en: Blocked
he: חסום

en: About
he: אודות
