User CSV import (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Blocked
kk: Бұғатталған
