User CSV import (8.x-1.1) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: User
rm: applitgader

en: Options
rm: opziuns

en: All
rm: tuts

en: Blocked
rm: spaziunà
