User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Loading
be: Загружаецца

en: Finish
be: Скончана

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
be: Гэта панэль інструментаў рэгіёну пустая. Націсніце <em>Наладіць панэль інструментаў</em> каб дадаць блокі да яе.

en: DRAG HERE
be: ПЕРАЦЯГНУЦЬ СЮДЫ

en: Customize dashboard
be: Наладзіць панэль інструментаў

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
be: Адаптаваць старонку панэльі праладаў, перамясціць блокі на рэгіёны панэлі прыладаў на старонцы <a href="@dashboard">Адміністравання панэлі пыладаў</a>, ці дазволіць JavaScript'у на гэтай старонцы выкарыстоўваць абазначыў-перанес (drag-and-drop) інтэрфейс.
