User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Example
cs: Příklad

en: Loading
cs: Načítání

en: empty
cs: prázdné

en: About
cs: Popis

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
cs: Region ovládacího panelu je prázdný. Jestliže do něj chcete přidat bloky, klikněte na <em>Přizpůsobit ovládací panel</em>.

en: DRAG HERE
cs: PŘETÁHNOUT ZDE

en: Customize dashboard
cs: Přizpůsobit ovládací panel

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
cs: K přizpůsobení stránky ovládacího panelu přesuňte bloky do příslušného regionu na <a href="@dashboard">administrační stránce ovládacího panelu</a>, nebo na této stráně povolte Javascript pro použítí drag-and-drop rozhraní.
