User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Loading
hr: Učitavanje

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
hr: Regija nadzorne ploče je prazna. Odaberite <em>Podesi nadzornu ploču</em> kako bi joj dodali blokove .

en: DRAG HERE
hr: POVUCI OVDJE

en: Customize dashboard
hr: Prilagodi nadzornu ploču

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
hr: Kako bi podesili stranicu nadzorne ploče, premjestite blokove u regije nazdorne ploče pri stranici <a href="@dashboard">upravljanje nadzornom pločom</a>, ili omogućite JavaScript pri ovoj stranici kako bi koristili povuci i ispusti sučelje.
