User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Loading
nl: Laden

en: empty
nl: leeg

en: Finish
nl: Voltooien

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
nl: Dit dashboard-gebied is leeg. Klik <em>Dashboard aanpassen</em> om blokken toe te voegen.

en: DRAG HERE
nl: SLEEP HIER NAARTOE

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
nl: Ga naar de <a href="@dashboard">Dashboard-beheerpagina</a> om blokken naar een Dashboard-positie te verplaatsen of schakel op de huidige pagina JavaScript in zodat u de blokken met de muis naar de gewenste positie kunt slepen.
