User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Redirect to URL
ro: Redirecționare către URL

en: Usage
ro: Utilizare

en: User Role
ro: Rol Utilizator

en: About
ro: Despre
