User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Login
sl: Prijava

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Logout
sl: Odjava

en: About
sl: O modulu
