User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Login
tr: Giriş

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Logout
tr: Çıkış

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Redirect to URL
tr: URL'ye yönlendir

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Usage
tr: Kullanım

en: User Role
tr: Kullanıcı Rolü

en: About
tr: Hakkında
