User Default Page (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Redirect to URL
sq: Ridrejto tek URL

en: About
sq: Informacione
