User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Logout
vi: Thoát

en: Redirect to URL
vi: Chuyển hướng đến URL

en: User Roles
vi: Vai trò người dùng

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
