User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Login
af: Gebruiker

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle
