User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Message
es: Mensaje

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Redirect to URL
es: Redirigir a la URL

en: User Roles
es: Roles de usuario

en: Installation
es: Instalación

en: Usage
es: Uso

en: User Role
es: Rol de usuario

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
