User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Logout
eu: Irten

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
