User Default Page (8.x-2.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
