User Default Page (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Redirect to URL
fi: Ohjaa osoitteeseen

en: Installation
fi: Asennus

en: Usage
fi: Käyttö

en: User Role
fi: Käyttäjärooli

en: About
fi: Tietoja
