User Default Page (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Login
uk: Вхід

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Logout
uk: Вихід

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Redirect to URL
uk: Переспрямувати на URL

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Installation
uk: Встановлення

en: Usage
uk: Використання

en: User Role
uk: Роль користувача

en: About
uk: Про модуль

en: Select User
uk: Вибрати користувача

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
