User Default Page (9.0.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller
