User Default Page (9.0.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Login
ca: Entrada

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Logout
ca: Sortir

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Redirect to URL
ca: Redirigeix a la URL

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Usage
ca: Ús

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
