User Default Page (9.0.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Message
cy: Neges

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Redirect to URL
cy: Ailgyfeirio at URL

en: Installation
cy: Gosodiad
