User email verification (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: User
da: Bruger

en: seconds
da: sekunder

en: About
da: Om

en: Send reminder
da: Send påmindelse
