User email verification (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: User
es: Usuario

en: seconds
es: segundos

en: Mail subject
es: Título del correo

en: About
es: Acerca de

en: Send reminder
es: Enviar recordatorio
