User email verification (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: User
fi: Käyttäjä

en: seconds
fi: sekuntia

en: About
fi: Tietoja
