User email verification (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: seconds
fr: secondes

en: Mail subject
fr: Objet du message

en: Reminders
fr: Rappels

en: About
fr: À propos

en: Send reminder
fr: Envoyer un rappel

en: Verified
fr: Vérifié

en: Mail body
fr: Corps du message
