User email verification (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: User
hu: Felhasználó

en: seconds
hu: másodperc

en: Mail subject
hu: A levél címe

en: About
hu: Leírás

en: Send reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Verified
hu: Megerősített

en: Mail body
hu: Levél törzse
