User email verification (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: User
uk: Користувач

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Mail subject
uk: Тема повідомлення

en: Reminders
uk: Нагадування

en: About
uk: Про модуль

en: Send reminder
uk: Відправити нагадування

en: Verified
uk: Перевірено

en: Mail body
uk: Тіло повідомлення
