User email verification (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: User
az: İstifadəçi

en: Off
az: Söndürülüb

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: About
az: Haqqında

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: exposed
az: məruz
