User email verification (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: User
tr: Kullanıcı

en: Off
tr: Kapalı

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Is not equal to
tr: Eşit değildir

en: seconds
tr: saniye

en: About
tr: Hakkında

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: exposed
tr: açıkça

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
tr: Bu gerekli olmayan bir gösterilen süzgeç değilse, bir değer seçmeniz gerekir.

en: grouped
tr: gruplanmış
