User email verification (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ
