User email verification (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: User
hr: Korisnik

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: About
hr: Opis
