User email verification (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის
