User email verification (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Off
nn: Av

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: seconds
nn: sekundar
