User email verification (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
